Jaki kominek grillowy betonowy wybrać?

Sezon letni nieodłącznie kojarzy się nam z wypoczynkiem w ogrodzie lub na działce. Ciepłe dni i noce oraz świeże powietrze aż zachęcają nas do spędzania czasu na zewnątrz, w gronie rodziny lub znajomych. Nieodłączną częścią działkowego wypoczynku jest grill ogrodowy. Któż z nas wyobraża sobie urlop bez grillowania?

Choć wokół grillowania obrosło wiele mitów, to w rzeczywistości potrawy przyrządzane na grillu ogrodowym potrafią być nie tylko smaczne, lecz także i zdrowe! Aby tak się stało warto zapoznać się z metodami właściwego przyrządzania potraw na ruszcie (których jest znacznie więcej, niż tradycyjna kiełbasa i szaszłyk!) oraz zaopatrzenie się w dobry grill.

Grill betonowy

Grill ogrodowy betonowy to częsty element wyposażenia polskich ogrodów i działek. Daje on znacznie większe możliwości niż małe, ruchome grille: jest stabilny, posiada nierzadko większy ruszt i pozwala na przyrządzenie zdrowszych posiłków. Szczególnym typem takiej konstrukcji jest betonowy kominek grillowy – ten typ rusztu cieszy się od kilku lat niegasnącym zainteresowaniem! Jego zaletą jest wysoce stabilna konstrukcja oraz estetyczny wygląd, świadczący o guście jego posiadacza. Grill już nie musi straszyć na naszej działce – może wręcz stać się jej ozdobą!
Kominek grillowy betonowy daje też większe możliwości niż tradycyjny grill ogrodowy – posiada czasami nawet 2 poziomy rusztu, możemy zamontować w nim też rożen i przyrządzać nawet dziczyznę!

Jaki kominek grillowy betonowy wybrać?

Betonowe kominki grillowe dostępne są w przeróżnych kolorach i formach. Ciekawą propozycję, zwłaszcza do ogrodów i działek urządzonych w nowoczesnym stylu, stanowi kominek grillowy betonowy ogrodowy Grado Landmann. Posiada on smukłą i funkcjonalną konstrukcję z wygodnym blatem i trzeba poziomami rusztu. Wyróżnia się jasnym kolorem, który z pewnością rozświetli kącik w naszym ogródku.

Sporym zainteresowaniem konsumentów cieszy się kominek grillowy betonowy BESKID. Wyróżnia się on charakterystycznym wyglądem – jego wzmocniona betonowa konstrukcja wyłożona jest kamieniem (piaskowiec lub łupek szarogazowy), co czyni ten grill ogrodowy funkcjonalną ozdobą działki. Grill posiada kilka poziomów rusztu oraz rożen, co daje możliwość sporych popisów kulinarnych.

Każdy znajdzie kominek grillowy betonowy dla siebie – w odpowiadającym kształcie i kolorze! Warto rozważyć zakup takiego grilla, gdyż jego walory użytkowa doskonale łączą się z walorami estetycznymi. A zarówno jedno, jak i drugie ma znaczenie dla naszego letniego, grillowego relaksu!